Spotkanie ze Świętym Mikołajem


2022-12-06

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Każdy przedszkolak przygotował się na nią bardzo starannie, ucząc się wierszyków i piosenek oraz wykonując prace plastyczne, na których króluje właśnie Mikołaj.

1 grudnia nasi milusińscy wyglądali wyjątkowo, od rana panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa. Czas ten umilali im aktorzy Teatru „Skrzat” z Krakowa, którzy swoim przedstawieniem przygotowali ich na przyjście Świętego Mikołaja.

Podczas spotkania dzieci śpiewały piosenki, rozmawiały z Mikołajem i zapewniały go, że były bardzo grzeczne przez cały rok. Święty Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Radości było wiele, a na twarzach dzieci malowało się wielkie wzruszenie i zadowolenie.

Do zobaczenia w przyszłym roku Święty Mikołaju…

 

Agnieszka Brzana