Gala konkursu "Dbamy o czyste powietrze"


2023-01-09

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kętach zorganizowała konkurs plastyczny pt. "Dbamy o czyste powietrze" dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Kęty. Technika prac mogła być dowolna. Tematyka konkursu obejmowała następujące zagadnienia: "Czyste powietrze – jak walczyć ze smogiem?", "Co wpływa na zanieczyszczenie powietrza i co my możemy z tym zrobić?", "Co robić, aby nasza planeta w przyszłości była dobrym i czystym miejscem do życia?". Uczniowie z naszej szkoły zdobyli liczne nagrody oraz uplasowali się na najwyższych miejscach.  W dniu 22 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Kętach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród oraz dyplomów, a wszystko to poprzedziło bożonarodzeniowe przedstawienie przygotowane przez uczniów tej szkoły.

 

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce:

Jakub Mendyk kl. Ib Szkoła Podstawowa w Witkowicach

Mieszko Błaszczak kl. Ia Szkoła Podstawowa w Witkowicach

 

II miejsce:

Antonii Bujarek kl. IIb Szkoła Podstawowa w Witkowicach

Karol Bies kl. III a Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

 

III miejsce:

Szymon Wojtasik kl. Ib Szkoła Podstawowa w Witkowicach

Lena Stawowczyk klasa IIa Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

 

Wyróżnienia:

Błażej Szpyra Ia Szkoła Podstawowa w Witkowicach

Natalia Tyc klasa IIa Szkoła Podstawowa w Witkowicach

Hanna Sroka klasa IIIb Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

Alicja Dyba klasa IIa Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach

Martyna Gałuszka klasa IIa Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bulowicach

Gabriela Spadek