Bal karnawałowy w przedszkolu


2024-02-09

Dziś w Przedszkolu odbył się bal karnawałowy, który sprawił dzieciom mnóstwo radości. Wspaniale ozdobiona sala przedszkolna zyskała nowe życie dzięki karnawałowej atmosferze oraz ciekawej dekoracji bogatej w kolorowe balony, girlandy, które maluchy mogły podziwiać. Atmosferę dopełniała muzyka, która zachęcała do zabawy, a dzieci z uśmiechem na twarzach pokazywały swoje ulubione tańce.

Największą atrakcją była parada przebrań, w trakcie której przedszkolaki mogły pokazać swoje stroje. Były tam księżniczki, superbohaterowie i wiele innych postaci.

Po dzisiejszym wydarzeniu pełne wrażeń dzieci opuszczały przedszkole z uśmiechami na twarzach i nadzieją, że wkrótce będą miały okazję ponownie uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu.

Natalia Klęczar