Wyjazd na przedstawienie pt. „O kocie w butach przy wesołych nutkach”.


2022-11-25

We wtorek, 15.11.2022 roku, dzieci z naszego przedszkola wspólnie z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Domu Kultury w Kętach na musical pt. „O kocie w butach przy wesołych nutkach” przygotowany przez Teatr Moich Marzeń. 
Przedstawienie okazało się niezwykle ciekawe, pełne emocji, nieoczekiwanych
zwrotów akcji. Aktorzy włączali dzieci do wspólnej zabawy, stawiali przed nimi
nieoczekiwane zadania. Spektakl był pełen muzyki i tańców, co nie pozwoliło się dzieciomnudzić chociażby przez chwilę. Uwagę przykuwały również kolorowe stroje, piękna dekoracją, akrobacje w wykonaniu tytułowego bohatera oraz tajemniczy dym i efekty świetlne.
Musical był wyjątkowym wydarzeniem w życiu dzieci i na pewno pozostanie w ich
pamięci. Przedszkolaki jeszcze długo po powrocie do przedszkola z nieskrywanymi emocjam opowiadały o wyjeździe.

Katarzyna Majchrowska