Uroczystość z okazji dnia babci i dziadka w przedszkolu


2023-01-26

Babcia i dziadek to osoby, które mają duży wpływ na życie młodego pokolenia. Zawsze są gotowi „przychylić nam nieba”. Nic tak nie smakuje jak babcine przysmaki, nikt tak nie doda otuchy jak doświadczony dziadek. 

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka to właśnie wtedy w wyjątkowy sposób możemy wyrazić im swoją wdzięczność, podziękować za opiekę
i wsparcie.

Jak każdego roku, przedszkolaki z Witkowic uczciły święto swoich Babć i Dziadków przedstawieniem. Dzieci wraz z panią dyrektor, Bożeną Kubisiak ,serdecznie i ciepło powitali gości, po czym zaprosili na spektakl pt. „12 życzeń dla Babci i Dziadka”.

Dziadkowie byli pełni podziwu i uznania, z jaką lekkością, spontanicznością i zaangażowaniem wnuki grali swoje role. Z całą pewnością był to najpiękniejszy prezent, jaki mogły i chciały podarować swoim babciom i dziadkom za ich trud, miłość, wielkie serce oraz chwile im poświęcone.

Za rok znowu się spotkamy, a w pamięci pozostaną słowa:

Powiedz dziadku/ powiedz babciu kto bardziej kocha cię
Za ten czas w którym z nami jesteś Ty
I niech trwa ta chwila bo dziś wiem
Że zastąpić Ciebie nikim nie da się…