Spotkanie przy wigilijnym stole


2022-12-23

Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów. Jak co roku, w tym właśnie okresie, odbywa się nasze spotkanie przy wigilijnym stole, przypominając nam o tym i pozwalając właściwie przygotować się do narodzin Dzieciątka Jezus, Maleńkiej Miłości.

Dyrekcja, dzieci oraz personel przedszkola podczas obiadu zasiedli do świątecznie przystrojonych stołów. Nie obeszło się bez wspólnie śpiewanych kolęd, pastorałek, krótkich inscenizacji oraz wierszy przybliżających dzieciom narodziny Pana Jezusa. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały piękne prezenty symbolizujące ten wyjątkowy, świąteczny czas.

 

Dyrekcja ZSP w Witkowicach, Dzieci i Personel przedszkola

 

życzą

aby to kolejne Boże Narodzenie napełniło nas radością i siłą, przyniosło spokój, miłość najbliższych i czas dla tego, co naprawdę w życiu ważne. Życzmy, aby nadchodzący rok dał nam to wszystko, czego w głębi serca pragniemy najbardziej, a przede wszystkim wzajemnego szacunku i zrozumienia nawet w najtrudniejszych chwilach. Byśmy byli ludźmi nadziei, miłości, byśmy nieśli jedność, bo Betlejem jest miejscem narodzin Dobra, Ciepła, Jedności i bezinteresownej Miłości.

Wesołych Świąt!

 Agnieszka Brzana