Rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejszą ozdobę świąteczną"


2022-12-23

Witajcie Miłośnicy Świąt Bożego Narodzenia!!! - a takich z pewnością w naszej szkole nie brakuje.

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen magii, czarów, radości i piękna. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie troski i miłości. To w te dni, zapatrzeni w roziskrzoną choinkę, w uśmiechnięte twarze naszych bliskich odkrywamy sens życia.

Pragnę przedstawić laureatów szkolnego konkursu na „ Najpiękniejszą ozdobę świąteczną”.

Wcześniej oczywiście wielkie podziękowania dla Wszystkich uczestników i ich rodziców za okazaną pomoc i przekazanie wykonanych prac na kiermasz świąteczny organizowany przez Radę Rodziców. Wykonane prace były bardzo piękne i pomysłowe, począwszy od kolorowych bombek, choinek ,niebiańskich aniołków, koronkowych gwiazdeczek i prześlicznych stroików po pachnące piernikowe domki . Jeszcze raz gratuluję kreatywności i cierpliwości w wykonywaniu ozdób.

 

 

Oto lista laureatów:

Kategoria klasy1-3

I-miejsce ex aequo

Szymon Baścik kl.3a i Mieszko Błaszczak kl.1a

II miejsce – Eliza Babik kl.2a

III miejsce – Oliwia Palak kl.1a

 

 

Kategoria klasy4-8.

I miejsce -Sebastian Jordanek kl. 8b

II miejsce – Patrycja Walus kl.8a

III miejsce – Łukasz Kos kl.4

 

 

Podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie nagród.

 

 

Organizatorzy konkursu : Barbara Spadek , Justyna Falc