Jesień w przedszkolu


2021-09-24

Zobacz, ile jesieni!
Pełno jak w cebrze wina,
A to dopiero początek,
Dopiero się zaczyna

Nazłociło sie liści,
Że koszami wynosić,
A trawa jaka bujna,
Aż się prosi, by kosić…”

Julian Tuwim

 

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku. Dzieci postanowiły same ozdobić przedszkole jesiennymi pracami plastycznymi, które tak uwielbiają  witając tym samym porę roku, która właśnie nadeszła i zagościła w progach naszej placówki. Pięknie przystroiliśmy sale przedszkolną, utworzyliśmy kącik przyrody z darów przyniesionych przez naszym małych przedszkolaków oraz tych zdobytych podczas wspólnych długich spacerów. Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie nudna i zimna, ale ciepła i pogodna!

 

                                                                                                                                                                                            Agnieszka Brzana