IX Piknik Rodzinny „O Uśmiech Dziecka„


2022-06-16

12 czerwca 2022r. odbył się kolejny już IX !!! Piknik Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców oraz Dyrekcję Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witkowicach.

Pogoda dopisała. W tą słoneczną niedzielę na boisku szkolnym  nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych. Przygotowano kącik zabaw, malowanie twarzy oraz dmuchańce. Dla „łasuchów” przygotowano stoisko z watą cukrową, popcornem i mnóstwem innych „przekąsek”.

W piknikowej kawiarence można było spróbować domowych wypieków, posmakować pachnących prażonek i potraw z grilla. Starsze dzieci mogły zagrać w szachy,  w piłkarzyki oraz rozegrać „mecz  ping-ponga”.

Swoje stoisko przygotowało również Koło Pszczelarzy z Kęt, a nad zdrowym żywieniem  czuwała Pani dietetyk. Jak co roku, mogliśmy posłuchać świetnego koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP w Witkowicach i obejrzeć występ Zespołu „Witkowianie” z Witkowic.  Oglądaliśmy również występy dzieci z  grup przedszkolnych, klas Ia, IIa, III, IVb i klasy V.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli i zaangażowali się w organizację tego pikniku -  z całego serca dziękujemy !

      Opracowała Monika Lipowska

Występy

Atrakcje

Rozdanie nagród