Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie dzieci oraz za wielkie serce, jakie niejednokrotnie pracownicy szkoły okazują dzieciom i młodzieży. W tym dniu pamiętamy o wszystkich, którzy tworzą szkolną wspólnotę: o uczniach, nauczycielach, pracownikach obsługi.
Właśnie z tej okazji, 13 października 2022 roku, cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów z klasy II a, II b oraz V a. Młodzi artyści pod kierunkiem nauczycieli przygotowali program artystyczny, wyrażając w ten sposób podziękowanie za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy.
Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów, przyznania nagród Dyrektora oraz spotkania się z emerytowanymi pracownikami naszej szkoły. Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci szczególne podziękowania złożyła nauczycielom dyrektor ZS-P, Bożena Kubisiak, życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów. Rada Rodziców ZSP Witkowice, przygotowała dla wszystkich pracowników szkoły i emerytowanych pracowników słodki poczęstunek, oraz miły prezent. Oby każdy dzień w szkole upływał w tak dobrej atmosferze!
Opracowała
Katarzyna Romik
