Dzień Dziecka -przedszkole oddział szkolny


2021-05-26

 

„Kiedy śmieje się dziecko,

śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

 

          Dnia 24 maja 2021 roku w naszym przedszkolu w oddziałach szkolnych odbył się Dzień Dziecka. Atrakcje dla dzieci rozpoczęły się tuż po śniadaniu. Przedszkolaki, korzystając ze słonecznej pogody, udały się na boisko, gdzie czekał na nich uśmiechnięty i kolorowy „Pan Humorek”. Pierwszą niespodzianką dla najmłodszych był pokaz magii. Prowadzący pokazał dzieciom wiele śmiesznych i ciekawych sztuczek. Całe widowisko przepełnione było sporą dawką śmiechu i dobrego humoru. Następnie jedna z grup udała się na przepyszną i tak bardzo ukochaną przez pociechy, watę cukrową. Z kolei druga grupa znakomicie bawiła się z Panem Humorkiem tańcząc w rytm wesołej muzyki. Wszystkie atrakcje były dla dzieci ogromnym i niezwykłym przeżyciem. Z pewnością zapamiętają ten wyjątkowy i szczęśliwy dzień na długie długie lata. Bardzo Dziękujemy Pani Dyrektor oraz Wszystkim Państwu, którzy zaangażowali się w organizacje tego Wspaniałego Dnia.

 

DZIĘKUJEMY

Marta Kasperek