"Coraz bliżej Święta!..."
14 listopada wolontariusze ze szkolnego koła Caritas i wolontariatu uczestniczyli w warsztatach tworzenia kartek bożonarodzeniowych.
Naszym gościem była pani Małgorzata Dudek, która podzieliła się swoimi pomysłami oraz pomogła w wykonaniu prac. Wykorzystaliśmy różne materiały, np. skrawki wstążek, kolorowy papier czy guziki. Tego popołudnia wielu z nas odkryło swoje artystyczne zdolności. Już poczuliśmy prawdziwą magię Świąt!
Uczniowie stworzyli piękne kartki, które zostaną przekazane przez Caritas do dzieci przebywających w szpitalach oraz do chorych w naszej parafii. Mamy nadzieję, że sprawią one radość obdarowanym.
Justyna Falc
