Konkurs plastyczny pt. „Kocham Cię, Polsko!”

W naszej szkole, do dnia 24 października uczniowie mogli zgłaszać swe prace plastyczne na konkurs pt. „Kocham cię, Polsko!”.

Był to konkurs wyjątkowy ze względu na tematykę ściśle związaną ze zbliżającymi się obchodami 100-nej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.Okazał się być nadzwyczajny, ponieważ udało nam się zorganizować go i zaangażować uczniów z całego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Witkowicach.Napawaliśmy się dumą, gdy zakwalifikowało się aż 111 prac - choć jury miało pełne ręce pracy i nie lada dylemat podczas rozstrzygnięcia konkursu! Cieszy nas w tym wszystkim zapał młodych ludzi oraz fakt, że tak liczna grupa poświeciła swój czas, aby sposób artystyczny przelać na papier swe emocje i skojarzenia, jakie budzi w niej bycie Polakami oraz życie w naszym pięknym kraju.

Wystawa wszystkich prac uświetniać będzie uroczystości listopadowe obchodzone w naszej szkole, wówczas również odbędzie się wręczenie nagród.

 

Przedstawiamy listę laureatów oraz wyróżnionych:

Miejsce

Przedszkole i kl. 1 - 3

Klasy 4 -6 oraz gimnazjum

I

Milena Koczur - kl. I b

Wiktoria Jordanek - kl. VII

II

Kornelia Stawowczyk - przedszkole

Wiktoria Gąsiorek - kl. VI a

III

Hubert Kobiela - kl. II

Karol Sztafiński - kl. IV b

 

Wyróżnienia

Filip Mydlarz – przedszkole
Maja Mydlarz – IV a
Oliwia Bąba – kl. I b
Julia Kwaśniak – V b

Kryspin Leśniak – kl. I a
Nadia Kawka – VI a
Martyna Młocek – III gim.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom, którzypomimo wielu uczniowskich obowiązków, znaleźli chęci oraz czas na tego typu przedsięwzięcie! Wyrazy podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców, za okazałe wsparcie i ufundowanie nagród. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Script logo