IV Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny

Dnia 24.04.2017 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łękach odbył się IV Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny pod Patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Uczniowie ZSP w Witkowicach w osobach: Zuzia Bąbacz, Asia Zacny, Wiktoria Kapuścińska wraz z pozostałymi 7 drużynami, reprezentującymi Szkoły Podstawowe z terenu Gminy Kęty, przystąpili do rywalizacji o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łękach. Uczestnicy musieli zmierzyć się z zagadnieniami z dziedziny botaniki, zoologii oraz ochrony środowiska. Dziewczyny z naszej Szkoły wykazały się dużą wiedzą i w ostatecznym rozrachunku uplasowały się na 3 miejscu, ustępując jedynie team’owi z ZSG nr 2 Kęty (1 miejsce) oraz ZSP Łęki (2 miejsce). Uczestnicy konkursu z rąk I Zastępcy Burmistrza Gminy Kęty Pana Rafała Ficonia, Dyrektora Infrastruktury Społecznej Pana Tomasza Bieleckiego oraz Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łękach Pani Iwony Sroki, otrzymali medale oraz nagrody książkowe. Do konkursu naszych uczniów przygotował Dyrektor ZSP w Witkowicach Pani Bożena Kubisiak.

Laureatom konkursu oraz ich opiekunowi serdecznie gratulujemy zaś gospodarzom składamy wyrazy uznania za świetną organizację konkursu oraz ciekawy pomysł na promowanie postawy ekologicznej wśród młodego pokolenia.

Script logo